Atom Privé
Курси QA-тестувальника онлайн, курси QA-Manual онлайн

Курси QA-тестувальника онлайн, курси QA-Manual онлайн

Складіть навчальний план, щоб відстежувати прогрес. Зараз я займаюся запитами клієнтів (аналізую та розв’язую проблеми, додаю новий функціонал, передаю в роботу запит на fix або improvement), пишу user story, створюю мокапи та вайрфрейми. Продовжуємо знайомство з колегами Intellias. Наступний герой нашої рубрики — Ігор Стареправо, Senior Delivery Director, експерт у галузі automotive та досвідчений спікер т… Надаємо уроки з ІТ English, для опрацювання ІТ лексики та підвищення вже наявного у Вас рівня. Успішних випускників відправляємо на співбесіду до ІТ компанії.

middle qa engineer як пройти співбесіду

Понад 2 роки працює в проєктному менеджменті. Окрім цього, на курсі ми підготуємо тебе до плідного пошуку роботи та задамо вектор розвитку твоєї англійської мови. Найгірше, що можна вигадати, щоб показати свої роботи — вислати їх в архіві. Ідеальне рішення — посилання Google Drive на папку, яка буде розшарована для всіх на перегляд. Також спілкування з однодумцями в групі, робота в команді і т.п. Якщо крім пар в ITA ще по 4-6 годин на день навчається вдома, то є ймовірність відразу влаштуватись на роботу, за умови якщо вибрав певну мову яку будеш вивчати старанніше ніж інші.

Після курсу QA Manual у тебе буде:

Middle більше потребує підтримки і м’якого наставництва. Але для цього він має бути справді синьйором з мислення, а не по бейджу в компанії. Академію обрав через те, що інший заклад (на той час їх не було вакансія QA так багато як зараз) пропонував навчання протягом двох років, у той час як Академія – один рік. Крім того я спробував розв’язати завдання олімпіади, щось вирішив, та отримав знижку на оплату навчання.

middle qa engineer як пройти співбесіду

Скрізь необхідне вміння лаконічно, по суті, вимірно висловити думку. Важливо, що ви готові розвивати себе, любите робити світ краще і вам небайдуже, як почуватимуться користувачі вашого продукту. Додайте вагу для блоків оцінок та автоматизуйте визначення рівня інженера на основі оцінок, щоб не доводилось навіть думати про те, це Strong Middle, Senior чи Principal.

Поради для тих, хто будує кар’єру

Швидке зростання та розуміння того, як потрібно писати якісний код, приходить, коли у вас є гарний наставник. Фриланс дасть лише неправильне уявлення про те, як потрібно виконувати роботу. У цьому спецпроєкті ми розповімо 5 історій випускників QA Boot Camp в Ужгороді (QA – Quality Assurance, це напрямок тестування із якості рішень). Після успішного завершення програми різних років навчання вони ввійшли до команди Astound Commerce, стали інженерами з тестування якості .

  • Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.
  • Але якщо ви закінчили філфак або «готельний бізнес» — завдяки нейропластичності мозку ви можете зробити успішну кар’єру в IT.
  • Домени 3-го й наступних рівнів називаються субдоменами.
  • Перед початком навчання мав доволі посередні знання про програмування – пробував проходити всякі онлайн курси, але там постійно чогось не вистачало.
  • Якби ми говорили про медицину, то QA займалися б профілактикою, а тестувальники – діагностикою.
  • Найбільше сподобалась друга частина навчання, коли вже було більш-менш ясно в якому напрямку потрібно далі рухатись та розвиватися.

Пройти весь шлях до успіху можна в аудиторіях IT-коворкінгу Main Hub або онлайн. Допоможуть у цьому тренери-практики рівня Middle і Senior. Можна замовити безкоштовне пробне заняття.

Будь-яка публiкацiя, передрук чи наступне поширення матеріалів сайту у друкованих або електронних засобах масової інформації можлива винятково у разі письмового дозволу правовласника. До того ж, маючи глибокі навички та досвід, тестувальнику досить легко перекваліфікуватись у бізнес-аналітика та навіть проєктного менеджера . Це фахівець, який може виконувати деякі задачі самостійно, а деякі — за допомогою інших. Зазвичай робота Junior контролюється більш досвідченими інженерами. Компенсація може варіюватися від 600$ до 1100$ на місяць.

Чи довго вчитися на QA інженера?

Я пройшов близько 50 співбесід у пошуках першої роботи. Тепер же я отримую пропозиції — вже компанії шукають мене. Айтішник завзято береться за нові завдання, виявляє щире бажання. Наприклад, минулого року виступав на мітапі Astound Talks – розповідав про Mind mapping і Requirement analysis.

При виборі керувалась, перш за все, можливістю особистого та кар’єрного росту та комфортними умовами праці. Вибір впав на ІТ-Академію шляхом виключенням, адже саме тут був оптимальний навчальний план та строки. І найголовніше – інтенсивність навчання(6 днів на тиждень). Я вирішив навчатись паралельно роботі, тому обрав вечірній курс. Я розумів, що викладачі вказують напрямок, а далі все залежить від твоєї наполегливості і бажанню навчитись.

Написати тестові набори даних для поля введення дати, яке відсіює користувачів віком до 18 років. Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам’яті. Тому після отримання нових знань, наші студенти відразу застосовують їх на практиці. Я даю свою згоду на обробку персональних даних відповідно до цієї Політики конфіденційності. Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Не зупинятись і постійно вивчати нове і поглиблювати уже засвоєні знання. Тому ще раз дякую усьому колективу ІТ-Академії, та бажаю терпіння та успіху усім студентам і випускникам. На той момент мої друзі навчались в інших “фірмах” на розробників і відгуки м’яко кажучи були не дуже.

Курс Основи програмування

Коли почав займатись програмуванням самостійно, то швидко стало зрозуміло, що без ментора мені далеко не зайти. Почав шукати заклади для навчання серед яких і звернув увагу на IT-Academy Vinnytsia. Знайомі, котрі закінчили тут навчання, порадили мені обрати саме її. Згадуючи вступну лекцію Романа Мельника і забігаючи наперед скажу – все відбулось в точності як він сказав.

Курс QA Automation

Під час візиту в IT-Academy мені запропонували приєднатися до групи QA, після одного тижня навчання, я зрозумів, що хочу стати QA спеціалістом. Навчання в IT-Academy було цікавим, важким і веселим, багато нової інформації, яка подавалась викладачами у різній формі для кращого розуміння. Дуже великим плюсом є робота на проектах IT-Academy на яких є можливість застосовувати теоретичні знання. Як можна раніше починайте відвідувати speaking club (спитайте у викладача)) – алгоритмічне мислення, низькорівневі процеси.

— На основі належної документації для тестування (Маппінг інпутів на тести). — На основі належної документації для тестування . — Зроблю запит щодо надання належної документації для тестування. Напишіть автоматичні тестові сценарії для перевірки API операцій створення і перегляду GitHub Gists. Інтегруйте ваш проєкт з відомою вам CI-системою. Наведіть приклади покращень для наведеної вебсторінки (будь-яка на вибір).

Колись давно, маючи диплом про вищу освіту і неясні перспективи, я вирішив зв’язати своє життя із програмуванням. Так почалося моє навчання у Вінницькій ІТ-Академії. Перед початком навчання мав доволі посередні знання про програмування – пробував проходити всякі онлайн курси, але там постійно чогось не вистачало. Якщо ви вважаєте, що QA Engineer – це легка або низькокваліфікована професія, необхідно врахувати, що така думка не відповідає дійсності.

Я зрозумів, що для розробника не має меж, не важлива мова програмування, не важливо на якому фреймворку необхідно працювати. Адже мені під час пошуку роботи довелось робити тестові завдання на різних фреймворках і на різних мовах (про які я тільки чув і навіть жодного разу не використовував). Був такий період, що протягом тижня мені довелось розібратись з трьома новими для мене фреймворками, та https://wizardsdev.com/ двома мовами. Так, я не спав декілька днів, але я виконав тестові завдання. З того що пропонувалось вивчати на момент мого навчання це Java, Php, C# ну і разом з тим як базове для всіх HTML, CSS, JS. Навчання з C# підходило до свого логічного завершення у вигляді дипломного проекту і в цей час від викладачів отримали інформацію що на фірму набираються студенти на навчання з знаннями C#/.NET.

Отож, якщо старатися – будете мати роботу і ІТ-Академія допоможе. Також, хочу відмітити, уроки англійської вони цікаві, майже, всі викладачі вміють доносити матеріал до студентів. Можуть підняти знання англійської на один а то й на два рівні. Я вдячна Вінницькій IT-Академії за те, що вона змінила моє життя – допомогла виставити пріоритети та цілі, дала якісні знання та впевненість в своїх силах, познайомила з чудовими людьми. Завдяки підтримці, вірі та професіоналізму викладачів, мудрому керівництві директора академії, та відмінній роботі менеджерів, я маю те, про що рік тому і не мріяла. Якщо кому цікаво чи всі довчились до кінця навчання, то відповім – ні.

«До Astound Commerce я була така … трішки загублена. А тепер відчуваю більше системності, впевненості в тому, що я чітко знаю, що повинна робити, чітко розумію область своєї відповідальності, відчуваю, що можу проявити більше ініціативи. До ІТ Юрій Циганин близько семи років працював інженером виробництва на заводі, займався розробкою та організацією виробничих процесів.

HEAD запитує відповідь, ідентичну запиту GET, але без тіла відповіді. Дуже класна стаття з блогу по Node.js (послання тут тисни), яка пояснює усе більш детально. Верифікація поведінки API при умові підключення до файлів тощо.

По закінченню навчання я успішно пройшла співбесіду в одну з Вінницьких ІТ-компаній – «Aura» на посаду QA-Engineer де і працюю зараз. Час, для вивчення вхідного рівня знань у мене зайняв близько двох років. Почав вивчати програмування сам, але загальне розуміння всіх необхідних напрямків мені дали саме в ІТ-Академії.

Новачку взагалі не має сенсу дивитися кудись на всі боки, поки він не освоїть нормально Photoshop. І якщо 2D artist у джунах понад рік, то виникають запитання, чому фахівець застряг на цьому рівні. «Так, це болісно та боляче, тому що хочеться відразу та круто, але краще, щоби цей етап був, тому що в процесі іноді відкриваються можливості», — наголошує Яна.

Harsha MV

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.